Eladó felújított lakás garázzsal Budapest VIII. kerületében – Víg utca
Budapest VIII. kerületének egyre népszerűbb részén, a Víg utcában eladó egy frissen felújított, újszerű állapotú lakás, amely kiváló választás lehet első otthonnak vagy befektetési célú ingatlan vásárlásához Budapest belvárosának közelében.
A 34 m²-es budapesti lakás egy rendezett, liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el, utcai nézettel. Az ingatlan praktikus elosztású: nappali + 1 hálószoba, így kis alapterülete ellenére jól élhető és könnyen berendezhető. A lakás napfényes, a terek jól kihasználhatók, ezért egyedülállóknak, pároknak vagy kiadásra is ideális.
Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, így műszakilag és esztétikailag is újszerű állapotban várja új tulajdonosát. A fűtést gáz cirkó rendszer biztosítja, ami gazdaságos és kényelmes megoldás.
Külön értéket jelent, hogy a vételár egy garázshelyet is tartalmaz, ami a Budapest belvárosához közeli elhelyezkedés miatt rendkívül ritka és értékes adottság.
A Víg utca elhelyezkedése kiváló, hiszen a belváros gyorsan elérhető, a környéken számos egyetem, üzlet, étterem és szolgáltatás található, valamint a tömegközlekedés is könnyen elérhető. Ezért ez a VIII. kerületi lakás hosszú távon is jó befektetés lehet a budapesti ingatlanpiacon.
Ár: 64,9 millió Ft (garázzsal együtt)
Méret: 34 m²
Elhelyezkedés: Budapest VIII. kerület, Víg utca
Emelet: 3. emelet, liftes társasház
Állapot: frissen felújított, újszerű
















